Prekolic 3aks

Shitet nga: besnik 15 Gsh 08:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes prokolicen 3 aks i regjestruar ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim