Punoj me kamion 24 orë Transport

Shitet nga: Ilmi 14 Nën 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Punoj me kamion Man 18 264 punoj në Kosovë dhe jashtë Kosovës Auto transportues , per me shum informata na telefononi ne vale 044118501 dhe viber +37744118501 dhe ne ipko 049102112 ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim