Punojmë Me Kamion Dhe Me Kran 24(h)orë EUROSHPED1

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: n.sh-''EUROSHPED1''transport ME KRAN 28 Jan 19:09 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Auto kran EUROSHPED1 AUTO BARTJE 24h NE GJITH TERRITORIN E KOSOVES...
.BEJM TRANSPORTIN E KONTENJERVE,REKLAMAVE,GJENERATORVE,TRAFOVE ELEKTRIKE,SHTYLLAVE ELEKTRIKE,PALETAVE,CISTERNA-REZERVAR TE NDRYSHEM,MAKINA TE NDRYSHME ME PESH DERI Në 6t(ton),KULMAVE,SANAKVE,PRINTERAVE E QKA JO TJETER
TEL:044/049-169-673
Kontakt:EMAIL:euroshped1_@outlook.com Ju MIRPRESIM
:Facebook:
Transport Me Vinq-kran EuroShped1 Company

EUROSHPED1 NE YOUTUBE KLIKO KETU

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim