Punojme me Bager

Shitet nga: Transport 04 Nën 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bejm te gjitha llojet e transportit,si dhe shitjen e dheut te mir per kopshte, punojm me bager: rrafshojm oborre,hapim kanale me dimenzione te ndryshme,hapjen e bodrumave per shpija, prishum shpijat te vjetra... Ju mirpresim
Na kontaktoni:
+377 44 190 103
+377 44 270 862
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim