Punojna me Bagera ( Ipen me Qira )

Shitet nga: Jeton 17 Nën 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kryejme te gjitha punet me bagera
Mob; 044/443-604
Address Prishtin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim