Punojna me Bagera

Shitet nga: Lushaku 04 Gsh 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Punojna me Bagera kryejme te gjitha punet me bager
Adresa. Prishtin
Mob 044/443-604 & 049/259-700
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim