Punojna me bagera kamjona

Shitet nga: Halil 17 Shk 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bejme prishjen e shtepive hapjen e podrumave hapjen e kanaleve si te gjitha punet me bager dhe kamjona. Bejme tranportin e bagerave me rimorkio.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim