Punojna me bagera kamjona

Shitet nga: Halil 29 Mar 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
punojm me kamiona e bagera : BEJM PRISHJEN E SHPIAVE DHE HEQJEN E BERLLOGUT BEJM TRANSPORTIN E ZHAVORIT NE TER KOSOVE BEJM HAPJEN E BODRUMEVE PER SHTEPI DHE BANESA BEJM HAPJEN E KANLEVE DHE KANLIZIMEVE BEJM HAPJEN E TEMELEVE POASHTU SHESIM EDHE DHE TE MIR PER LULE KEM MAQINERI TE MIRA , MARRIM EDHE KERRE E BANESA ME PUN PER MA SHUM NA KONTAKTONI NE 045990991 044169257 044483358
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim