RIMORKIO PER NGARRKESA SPECIALE

Shitet nga: VIJATOR 03 Maj 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

16 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SHITET RIMORKIO PER NGARRKESA SPECIALE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim