Reduktor dhe Pump per Kiper IVECO DAILY

Shitet nga: Fidan 23 Dhj 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Osht per iveco daily 35-10 35-12 49-10 49-12....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim