Renault

Shitet nga: Renault 24 Dhj 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Renault viti 2001 i pershtatshem Per bartjen e kontanierave i pa Doganuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim