Renault Kangoo 1.9D 2001

Shitet nga: Alban 12 Nën 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Renault Kangoo 1.9D, 186000km, ABS, AirBag, Mbyllje qendrore, 700kg peshe e lejuar, i mirembajtur rregullisht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim