Renault Trafic -94

Shitet nga: Sahit 27 Mar 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Reno Trafic, Viti 1994, 2.2 Benzin, 4x4, I ardhur nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim