Renault maxity 130.35L3 viti 2008

Shitet nga: Milaim 17 Dhj 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamioneten renault matrix osht ne gjendje shum te mir osht e ardhur nga zvicrra osht e padoganume osht ne gjendje shum te mir kamioneta osht e ardhur nga zvicrra i ka 245000 km te kalume km i ka te garantume pres blers serioz gjendemi ne shtime per infirmata dhe per qmimin na kontaktoni bejm zbritje ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim