Rimorkio -88

Shitet nga: vehbi 17 Shk 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet rimorkio viti i prodhimit 88 e regjistroar deri ne 2016 10 kubik eshte ne gjendje te rregullt per me shum info telefononi ne numrin 044247862
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim