Rimorkio per vetura SHlEP

Shitet nga: Beki 28 Shk 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes rimorkio per vetura pesha per ngarkes deri ne 3 ton rimorkio osht ne gjendje te regdht posedon me frena dritat sajllen per terheqje siq shihet edhe ne foto per ma shum ne numrin 045591744
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim