Rimorkio per vetura ose traktor

Shitet nga: enver 21 Nën 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

680 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Rimorkio ne shitje dimensioned. Gjatsia 2.4m
Gjersia 1.5m .thellsia 0.35m. shum e fort dhe e pershtatshme per qdo lloj ngarkese.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim