Rimorkjo ( Prekolic)

Shitet nga: berisha 05 Dhj 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes rimorkjo nga Gjermania ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim