Rimorko

Shitet nga: besnik 18 Gsh 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes rimorko 3 aks ne gjendje te mir e regjistruar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim