Rritellpllatne

Shitet nga: Niku 18 Tet 01:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Pesha 390 killa viti 1990 ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim