SHES CATERPILLAR PERKINS PER BAGERA 2008

Shitet nga: Loni 13 Mar 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Cat perkins. Per bagera. Comatsu. Agrigate. Univerzall. Viti 2008. I ardhur nga zvicrrra. Tel Viber +37744650573
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim