SHES VOLVO AKERMAN 14 BLC

Shitet nga: loni 13 Jan 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SHES AKERMAN VOLVO 14 BLC VITI 1992
NE GJENDJE SHUM T MIR
3 LUG 34.500 Ton
Viber +37744650573
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim