SHITET RIMORKIO 1.05X1.8

Shitet nga: Fadil 29 Shk 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SHITET RIMORKIO

RIMORKIO ESHTE NE GJENDJE TE MIR

KA GJATESI 1.80m DHE GJERSI 1.05m

PER MA SHUM INFO KONTAKTONI NE TEL:044 480 598
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim