SHitet Mercedes Sprinter 312 Frigo 99 i Doganuar

Shitet nga: Sprinter 19 Mar 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SHitet Mercedes Sprinter 312 frigo deri -5* viti 99,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim