Sanak per kamion mercedes

Shitet nga: Florim 01 Tet 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes sanakun 5.20x2.50
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim