Scania 400

Shitet nga: granit 14 Sht 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

14 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet scania 400 frigo me percjellse viti prodhimit 1998
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim