Kamion Scania

Shitet nga: Astrit 04 Pri 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Scania
Modeli: 112
Shitet scania 4 Aks ne gjendje shum te mir pune bejm edhe ndrrim me vetur

per ma shum info 045 633 333
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim