Sherbime me Kran

Shitet nga: safet 22 Shk 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
ofrojm sherbime me kran si dhe \korpe

per informata
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim