Shes 6 goma 14-20

Shitet nga: Goma 16 Dhj 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes 6 goma te perdorura 14-20
Gomat shiten 200€ copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim