Shes Goma 14.00 R 20

Shitet nga: Goma 14 Shk 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR   200 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes goam 14.00. R20
Jan te perdorura por jan ne gjendje te mir per me shum mundesni me i pa
Goma jan 5 copa 110€ per cop
Nr kontakti: 044130140
Viber +37744208822
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim