Shes Kamionin ACTROS 1835

Shitet nga: Burim 07 Dhj 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioni ne gjendje shume te mire i regjistruar per me shume ju lutem te lajmeroheni ne nr e tel. 044 821 407
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim