Shes Kombi t4

Shitet nga: Ekrem 04 Tet 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kombi t4 esht ne gjendje shum te mir te gjitha serviset i ka te kryera i posaardhur na jasht posedon 6 ulse i pa doganuar i la 4 gomat e reja motorri esht 2.5 ne gjendje te shkelqyer per me shum info kontaktoni ne nr:044423940 dhe 049352596
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim