Shes Kranin

Shitet nga: Kushtrimi 25 Shk 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Kranin ne gjendje shum te mir
- Pesha 6000 kg
-Gjatësia 8.20m
-Me dy dalje
Bëj ndërrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim