Shes bonine

Shitet nga: Bobina 14 Tet 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes bobinen e posardhur nga zvicrra per me info 044314034.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim