Shes iveco 35-12

Shitet nga: Iveco 23 Qer 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes iveco 35-12 Viti 98 kiper vollanin hidraulik xhamat me rrym ne gjendje shum të mirë teknike per me shum kontakt +37744673267 dhe viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim