Shes kamionet kiper

Shitet nga: Ibrahim 12 Shk 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionet kiper ne gjendje te rregullt
viti i prodhimit 2005
160.000KM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim