Shes kamioneten.

Shitet nga: shaban 15 Jan 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamioneten mercedes i sapo ardhur nga zvicrra
Disel
Viti 1996
Per me shum info kontaktoni ne nr:045477314
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim