Shes kamionin 809

Shitet nga: Kushtrim 22 Nën 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionin mercedes 809 per pjes motorrin ne gjendje shume te mire teknike per info lajmrohuni ne tel 044-431-987 Dhe 044-636-945
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim