Shes kamionin 809

Shitet nga: Durim 04 Jan 08:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionin 809 motorrin ne gjendje shum te mire teknike regjistrim i skaduar me denim te plote
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim