Shes kamionin 814 defekt

Shitet nga: Durim 04 Jan 08:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionin mercedes 814 me defekt ne motorr regjistrim deri muajin e 4 per info lajmrohuni ne tel 044 636 945 dhe 044 431 987
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim