Shes kamionin 814

Shitet nga: Durim 25 Tet 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionin 814 ne gjendje te mir teknike regjistrim deri ne muajin e 4 te vitit 2016 per info lajmrohuni ne tel 044 636 945 Dhe 044 431 987
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim