Shes kamionin mercedes 8 14 rks 8 muaj

Shitet nga: Raif 12 Maj 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionin 8 14 ngjendje trregullt goma te reja regjistrim 8 muaj per meshum kontakto ne nr. 044 90 55 75
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim