Shes kamjon Volvo

Shitet nga: Murat 14 Tet 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamjonin vollvo viti i prodhimit 1991 ne xhendje shum te mir rexhistrim ka deri me 7-10-2016 mund te thirrni edhe ne viber 049881458
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim