Shes kombin

Shitet nga: ndr 09 Mar 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kombi 84
Disell 97
motorri 1.9
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim