Shes prokolicen

Shitet nga: Nystret 01 Shk 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes prokolicen per bartje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim