Shitet Kamioneta Citroen

Shitet nga: Veli 17 Tet 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Kamioneten Citroen e vitit 1991 motorri 2.5 dizel per ma shum info 044284072
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim