Shitet Kamioni

Shitet nga: Fadil Gashi 30 Gsh 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioni Volvo F6, viti i prodhimit 2000 i regjistruar, me vinq 6T, sanaku i aluminit 6m, me klime, teknikisht ne rregull dokumentacioni nuk eshte ne hipoteke.
Na kontaktoni nga ora 08:00 deri ne 20:00.
Qmimi sipas marreveshjes bejme edhe kompesim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim