Shitet Kombi Mercedes

Shitet nga: xx 22 Tet 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Kombi Mercedes Benz 412D Viti i prodhimit 1999 eshte dupllak dhe eshte ne gjendje te rregullt , i doganuar dhe frigo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim