Shitet Kombi T4

Shitet nga: Ibish 17 Tet 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kombi VW T4 2.4 diesel ne gjendje te mir viti prodhimit 1992 per me shum informata mund te kontaktoni ne nr te tel
044-313-959
049-314-008
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim