Shitet Volvo FL608

Shitet nga: Besi 09 Tet 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Kamioni Volvo FL608 Intercooler.Kamioni eshte i saporadhur nga Gjermania dhe eshte i padoganuar .
Kamioni eshte ne gjendje shume te rregullt teknike dhe optike si dhe ka Klimeanlage.

Per me shumë info ju lutem me kontaktoni ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim